Nasz nowy ogród - prace przygotowawcze

0831 003Rozpoczęliśmy prace nad kształtowaniem terenu pod nasz nowy ogród.
Roboty prowadzą doświadczeni specjaliści, którzy przy użyciu ciężkiego sprzętu wyrównują teren, abyśmy mogli wkrótce posadzić nowe rośliny, które będą cieszyć nie tylko pacjentów, ale i gości odwiedzających nasz Dom.

Wykonywane prace mają na celu stworzenie pięknego i funkcjonalnego ogrodu z miejscem spacerowym dla chorych.

Składamy serdecznie podziękowania za nieocenioną pomoc Panu Arkadiuszowi Dydynie, dzięki któremu prace zostały wykonane profesjonalnie.

Kolejny etap tworzenia naszego ogrodu.

0831 009Po wyjechaniu ciężkiego sprzętu - to wyrównywanie terenu, wybieranie niesamowicie dużej ilości kamieni, oraz siew trawy :)
Od godziny 8:15 intensywnie pomagały przy tej pracy wolontariuszki z Warszkowa, a od godziny 14:00 dołączyła młodzież Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie pod przewodnictwem Pani Ani Kwiatkowskiej.
Intensywne prace trwały do 16:30 a ich uwieńczeniem było spotkanie w kawiarence przy pizzy :)

Dziękujemy Wam serdecznie za POMOC!