Narodowe Czytanie

0912 00212 września o godzinie 15:00 w hospicyjnej kawiarence odbyło się Narodowe Czytanie, zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Domasławicach, a przede wszystkim przez Dyrektor Dorotę Dąbską, która regularnie odwiedza naszych pacjentów z ciekawą lekturą.
W tym roku nasi wolontariusze, którzy uczestniczyli w spotkaniu, czytali przygotowany fragment "Przedwiośnia" S. Żeromskiego. W czytanie włączył się również przybyły Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski.

Chorzy z zainteresowaniem przysłuchiwali się opowieści o szklanych domach przy kawie i cieście, jak przystało na prawdziwą kawiarenkę.
Spotkanie odbyło się w bardzo serdecznej atmosferze i wszyscy planujemy już kolejne spotkania z książką i ciekawymi pisarzami.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spędzenia w tak miły sposób popołudnia naszym pacjentom.