Koncert Siewców Lednicy

1006 001W sobotnie popołudnie 6 października, w naszym hospicjum gościliśmy Siewców Lednicy, którzy zagrali koncert chorym.
Zaczęliśmy od zaśpiewania Koronki do Bożego Miłosierdzia na piękną lednicką melodię.

W bardzo radosnej atmosferze, wśród tańców i śpiewów, chorzy i wolontariusze spędzili ponad 1,5 godziny.
Chociaż wstępnie koncert miał trwać 45 minut – nie sposób było się rozstać. Atmosfera życzliwości i entuzjazmu udzieliła się wszystkim. Razem zaśpiewaliśmy znane piosenki Siewców Lednicy jak np: ,, Tak tak Panie, Ty wiesz że cię kocham” a nawet niektóre zatańczyliśmy.

Artyści zapowiedzieli, że to nie ostatnie spotkanie, więc już z niecierpliwością czekamy na kolejne, odsłuchując wspólnie podarowane nam płyty.
Dziękujemy !