Morze Miłości

0216 007Po raz 13. przyjaciele i dobroczyńcy naszego hospicjum spotkali się na balu charytatywnym zorganizowanym przez Fundację Charytatywną „Morze Miłości”, który odbył się 16 lutego w darłowskim hotelu Lidia.Bal.
Bal poprowadził Daniel Frącz, o muzyczną oprawę zadbał zespół Kormorany, a gwiazdą wieczoru był Maciej Miecznikowski.
Patronat honorowy nad balem objęli: Biskup Koszalińsko - Kołobrzeski Edward Dajczak, Prowincjał O. Jan Maciejowski OFM Conv, Burmistrz Miasta Darłowo Arkadiusz Klimowicz oraz Starosta Sławieński - Wojciech Wiśniowski.

Podczas balu licytowano wiele atrakcyjnych przedmiotów przekazanych przez darczyńców.
Tegoroczny dochód przeznaczony zostanie na zakup aparatu USG dla pacjentów hospicjum oraz wyposażenia nowej, administracyjno - rehabilitacyjnej części ośrodka.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na bal za piękną zabawę i wspaniałą atmosferę,
Dziękujemy za każdą ofiarowaną „złotówkę”.
Ogromne podziękowania dla Fundacji Charytatywnej Morze Miłości za tak wielkie zaangażowanie oraz ogromną pomoc na rzecz naszego hospicjum.