Podziękowanie

0922 005Od początku istnienia naszego hospicjum dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym domownikom odpowiednie warunki bytu.
Naszymi pacjentami są ludzie dotknięci nieuleczalną chorobą, którym chcemy zapewnić szczególną opiekę w tych trudnych, a niejednokrotnie ostatnich chwilach ich życia.

Od lat staramy się organizować akcje wspomagające działanie naszego Domu.
Dzięki zbiórkom na rzecz hospicjum zaopatrujemy nasz Dom w niezbędne środki medyczne, higieniczne oraz artykuły spożywcze.

Staramy się też nieustannie dbać o otoczenie, czego przykładem może być ostatni remont całego oddziału hospicyjnego (odnawianie sal chorych, malowanie korytarza i holu).
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim ofiarodawcom, a w szczególności tym, którzy wspierali nas podczas wakacyjnych zbiórek.
To dzięki Wam nasi chorzy mogą przebywać w zadbanym budynku, i w domowej atmosferze godnie spędzać te trudne dla nich dni.

Serdeczne Bóg zapłać za okazane serce, za każdy przejaw dobra oraz chęć niesienia pomocy potrzebującym.
Słowa Jezusa „Wszystko co uczyniliście jednemu z moich najmniejszych, mnie uczyniliście” niech brzmią w Waszych sercach i pobudzają do dalszego dzielenia się miłością i dobrem.