Morze miłości – zakotwiczyć się w dobru

W niedzielę 4 sierpnia już po raz siódmy odbył się Festyn Charytatywny na rzecz naszego Hospicjum, zorganizowany przez Fundację „Morze Miłości”.
Jesteśmy wdzięczni Fundacji i tym samym serdecznie dziękujemy za podjęty trud, zaangażowanie i za wsparcie, na które zawsze możemy liczyć.
Dzięki życzliwości wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wsparli nas podczas festynu udało się zebrać  24 802,67 zł.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spotkać się w serdecznej atmosferze i działać na rzecz podopiecznych naszego Domu.

Jesteśmy wdzięczni za to, że są ludzie, dla których człowiek chory jest ważny.

Na darłowskim rynku zgromadzili się ludzie, z którymi mogliśmy dzielić się naszymi ideami hospicyjnymi, wśród radosnej atmosfery zabawy i licznych atrakcji.
Dla przybywających na festyn, przygotowano loterię fantową.
Nie zabrakło też pysznego jedzenia, a czas umilały teatrzyki dla dzieci, występy wokalno-taneczne i pokazy łowieckie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie stworzyli atmosferę życzliwości, serdeczności i wzajemnej pomocy.

Do zobaczenia za rok!