Pola Nadziei już niedługo!

Pola Nadziei

Czym są Pola Nadziei?

Pola Nadziei to cykliczna akcja, w której organizację włączają się hospicja zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Celem akcji jest podniesienie świadomości społecznej na potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym. W tym czasie myślimy zwłaszcza o osobach chorych na nieuleczalne choroby i przebywających w hospicjach w końcowym okresie swojego życia. Centralnym elementem akcji, który pewnie pamiętacie z poprzednich lat, są żonkile symbolizujące nadzieję w walce z chorobą nowotworową.

Jaki jest cel akcji?

W czasie wiosennej akcji Pola Nadziei zajmujemy się zbieraniem funduszy na codzienne potrzeby naszego Domu Hospicyjno-Opiekuńczym CARITAS im. bpa Czesława Domina w Darłowie, zwłaszcza w wyjątkowo trudnym dla nas czasie pandemii.

Planowany przebieg akcji

-> w dniach 12-17 kwietnia znajdziecie nas w wybranych sklepach, a także salonach kosmetycznych i fryzjerskich na terenie Sławna i Darłowa
-> w dniu 18. kwietnia spotkacie nas przed wejściem do wybranych kościołów po mszach świętych

Jak włączyć się do akcji?

Możecie nam pomóc na kilka sposobów:
-> poprzez wrzucenie drobnej kwoty do puszki – w zamian otrzymacie naklejkę promującą Pola Nadziei,
-> poprzez udział w wirtualnej zrzutce E-ŻONKIL, która niedługo będzie dostępna na naszej stronie internetowej,
-> poprzez darowiznę rzeczową. Listę naszych codziennych potrzeb możecie sprawdzić tutaj.
-> poprzez mówienie o nas swojej rodzinie i znajomym, a także udostępnianie naszych postów na Facebooku oraz użycie specjalnie przygotowanej przez nas nakładki na zdjęcie profilowe!

Dziękujemy wszystkim, którzy już włączyli się w naszą akcję!

Pola Nadziei – Wiosna 2021 zostały objęte patronatem honorowym Burmistrza Miasta Darłowo, Burmistrza Miasta Sławno, Starosty Sławieńskiego, i Wójta Gminy Sławno, a także patronatem medialnym Gościa Niedzielnego.