Pola nadziei

Serdecznie zapraszamy dzieci przedszkolne, uczniów wszystkich szkół, Grona Pedagogiczne oraz wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w kolejnej edycji akcji „Pola Nadziei”.
Akcja odbywać będzie się 7 kwietnia 2019.
Jest to ogólnopolska kampania mająca na celu propagowanie idei wolontariatuniesienia pomocy chorym i ich rodzinom.
Pola Nadziei świętujemy wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia, a wraz z nią rozkwitają nasze nadzieje na lepsze jutro.Uniwersalnym symbolem kampanii są żonkile.

Podczas akcji Pól Nadziei staramy się pozyskać fundusze niezbędne do zapewnienia codziennej opieki naszym pacjentom.
Jako symboliczny gest podziękowania – przekazujemy naszym darczyńcom żonkile, starając się równolegle rozbudzić świadomość społeczeństwa w trudnych tematach śmierci, samotności, czy ograniczeń fizycznych i umysłowych osób nieuleczalnie chorych.

Wszystkich chętnych do udziału w akcji prosimy o zgłoszenia do sekretariatu hospicjum pod nr tel. 606 600 250 lub mailowo na adres: hospicjumdarlowo@caritas.pl