Koncert Orkiestry dętej ze Sławna

15 września gościliśmy w naszym hospicjum muzyków z Orkiestry Dętej ze Sławna na dziękczynnym koncercie.
Zaproszeni goście, członkowie Fundacji Morze Miłości, wolontariusze i dobroczyńcy dla których odbyło się to muzyczne spotkanie w niedzielne popołudnie, mogli wysłuchać min takich utworów jak: Instant Concert, Disney March, Most na rzece Kwai, Sway czy Meet The Beatles i wiele innych.

Półtora godzinny koncert to forma podziękowania za pracę i serce którym dzielą się z chorymi.
Jesteśmy wdzięczni za każdego, kto angażuje się w nasz dom, w sprawy naszych domowników – zaznaczył ks. Krzysztof Sendecki, dyrektor hospicjum witając zaproszonych. Muzyczne spotkanie to inicjatywa członków Orkiestry Dętej ze Sławna.
Obecnie kapelmistrzem orkiestry jest Maciej Poprawski.

Po pięknym koncercie był też czas na spotkanie przy kawie i cieście z wszystkimi życzliwymi osobami, które nieustannie nas wspierają.