1 listopada

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom którzy 1 listopada włączyli się w kwestowanie na cmentarzach w Darłowie, Sławnie i Postominie.
Dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta w Darłowie i samorządowcom, którzy tą kwestę przy darłowskim cmentarzu organizują już kilkanaście lat.
Dziękujemy naszym stałym wolontariuszom, na których jak co roku, można było liczyć w czasie naszej akcji znicz, oraz młodzieży ze Szkoły Morskiej i Liceum Ogólnokształcącego w Darłowie za pomoc. Hospicyjne światełka pamięci rozbłysły na cmentarzach.
Dziękujemy także młodym wolontariuszom którzy po raz kolejny licznie nas zasilili swoją obecnością, szczególnie uczniom z Zespołu Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego, oraz Szkoły Podstawowej nr 1.
Dziękujemy przede wszystkim Wam, naszym Darczyńcom Hospicjum, ludziom, którym chory człowiek nie jest obojętnym, przyjaciołom, którzy wrzucaliście datki do naszych puszek.
Dziękujemy za ofiarność waszych serc, życzliwość, otwartość na nasze potrzeby. Dzięki Waszej hojności uzbieraliśmy datki, które wesprą naszą działalność.

Jeszcze nie wszystkie puszki do nas dotarły, ale możemy poinformować, że na dzień dzisiejszy wspólnie uzbierana kwota to 41. 842,35 zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w tę akcję.

Otrzymaliśmy od Was ogromne wsparcie i dużo pozytywnej energii zapalającej do kolejnych działań.
Poniżej kilka zdjęć ze zbiórki w Sławnie.