Pola Nadziei 8.10.2022

8.10.2022R. W NASZYM HOSPICJUM ODBYŁA SIĘ UROCZYSTA INAUGURACJA AKCJI „POLA NADZIEI”, KTÓREJ FINAŁ ODBĘDZIE SIĘ JAK ZAWSZE NA WIOSNĘ W OKOLICY ŚWIĄT.

SPOTKANIE ROZPOCZĘLIŚMY MSZĄ ŚWIĘTĄ, KTÓREJ PRZEWODNICZYŁ BP EDWARD DAJCZAK. NASTĘPNIE WSZSCY GOŚCIE WRAZ Z PRACOWNIKAMI ORAZ WOLONTARIUSZAMI UDALI SIĘ DO OGRODU, BY NA SYMBOLICZNEJ RABACIE ZASADZIĆ CEBULKI ŻONKILI. KOLEJNYM PUNKTEM UROCZYSTOŚCI BYŁO SPOTKANIE PRZY WSPÓLNYM STOLE NA POCZĘSTUNKU.

W TYM ROKU MOGLIŚMY CIESZYĆ SIĘ PONOWNIE DUŻĄ ILOŚCIĄ GOŚCI, CO OSTATNIMI LATY MUSIAŁO BYĆ OGRANICZONE PRZEZ PANDEMIĘ. TYM BARDZIEJ CIESZYMY SIĘ, ŻE SWOJĄ OBECONOŚCIĄ ZASZCZYCILI NAS PRZEDSTAWICIELE SAMORZĄDU, SŁUŻB MUNDUROWYCH, NADLEŚNICTWA ORAZ FUNDACJI „MORZE MIŁOŚCI”. RÓWNIEŻ MIŁO BYŁO NAM GOŚCIĆ WOLONTARIUSZY, W TYM NOWĄ GRUPĘ OSÓB, KTÓRA DZIELNIE NAS WSPIERA POMOCĄ. WSZYSTKIM GOŚCIOM, PRZYJACIOŁOM HOSPICJUM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE I NIEUSTANNE WSPIERANIE NAS ZARÓWNO W CHWILACH TRUDNYCH JAK I RADOSNYCH. TO DZIEKI WSPARCIU DOBRYCH LUDZI JAK I INSTYTUCJI MOŻEMY NIEUSTANNIE DĄŻYĆ DO TEGO BY BYĆ JESZCZE LEPSZYM I TWORZYĆ TO MIEJSCE NA JAK NAJWYŻSZYM POZIOMIE.