XVIII Bal Charytatywny

10 lutego w hotelu Amber Port w Darłówku odbył się XVIII Bal Charytatywny na rzecz Domu Hospicyjno – Opiekuńczego Caritas im. Bp. Czesława Domina w Darłowie. Bal jak co roku organizowany jest przez Fundację „ Morze Miłości” działającą na rzecz hospicjum w Darłowie . Wydarzenie to objął patronatem honorowym bp diecezjalny Zbigniew Zieliński, Arkadiusz Klimowicz Burmistrz Miasta Darłowo, Wojciech Wiśniowski Starosta Sławieński. Swoją obecnością zaszczycił nas bp. Edward Dajczak od początku istnienia hospicjum zaangażowany w ruch hospicyjny, a także ks. Łukasz Bikun dyrektor Caritas, o. Wojciech Kulig prowincjał franciszkanów. W balu uczestniczyło 185 osób. Dzięki uczestnikom, ofiarodawcą, sponsorom, osobom prywatnym, którzy przekazali dary na licytację, zebrano 226.892.00 zł. Kwota ta zostanie rozdysponowana na bieżące potrzeby naszych podopiecznych oraz na doposażenie pomieszczeń medycznych i gospodarczych. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim zaangażowany, a zwłaszcza pani Joannie Klimowicz – Prezes Fundacji „ Morze Miłości” za ogrom pracy jaki włożyła w przygotowanie tego szczególnego wydarzenia. Dobro Waszych serc okazane podczas tego balu napełnia nas radością dając nadzieję i wiarę w człowieka, że mimo wszystkich trudności na świecie istnieje dobroć i wartość ludzkiego działania. Dziękujemy.